Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO, müşterilerinizin online ve offline sizleri  bulmasına oldukça yardımcı olur.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelemelerin en üstüne sürükleyerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen müşteri demografisine ulaşmak için şirketinizi başlatacak olan belirli  yerel sıralamalar yoluyla sitenize coğrafi olarak alakalı bir trafik sağlanır.

Ajansımız, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa ve sosyal sinyaller gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'a sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunmaktadır. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanırız.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak yeniden değerlendirerek, yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için büyük çaba gösteririz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz.

32,8%

Çevrimiçi işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions

Ayrıca, işletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da kârınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişmenizi sağlar.

Effective Web Development Solutions