Web Development Services

Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin potansiyellerine tam olarak ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin her alanında deneyim sahibiyiz. İşletmenizi çevrimiçi hale getirin, daha fazla satış yapın ve daha fazla potansiyel satış keşfedin.

Web geliştirme için, kodlamadan mark-up'tan web tasarımı ve içeriğine kadar kapsamlı bir yaklaşım edindik. Kendimizle birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak gururluyuz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralara yerleşmekle kalmayıp, gerçekten mümkün olan en iyi deneyimi kullanıcılarınıza sunmaktır.

E-ticaret siteleri, tam yağ web siteleri, platformlar, portallar, extranet'ler, intranetler, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrid mobil ve tablet uygulamaları, gamification yaratıcılık ve kurma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz , veya hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy olarak görev yapan bir site. İhtiyaçlarınızın hepsinde size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümler üretmektedir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkin bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranet / Ağlar

Ekibimiz, Intranet ve Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuçlar elde edecek e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

25

E-ticaret çözümleri

12

TOP 500 şirketler için web siteleri

17

Şirketler için kompleks intranetler

97

Popüler Facebook uygulamaları

74

E-posta pazarlama stratejileri

36

Deneyimli Web Geliştirme 

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm önemli cihaz türlerinin yanı sıra tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler sunuyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olduğundan emin olmak için hem bir kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriği site mimarisi açısından görselleştirmeye izin veren, canlı yayınlanmadan ekibinizde değişiklikler yapacağımız karmaşık içerik toplama araçları kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizin oluşturulması sürecinde sunucularımızda barındırılan güvenli bir aşamaya veya test ortamına erişebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions