Web Geliştirme Uzmanı Dteks

Web siteleri işletmelerin dijital yüzüdür. Gelişen dünya ile birlikte artık pek çok işletmenin web sitesi var. Fakat çoğu web sitesi uygulanması gereken; tasarım, kullanıcı dostu olma, mobil uyumluluk gibi en temel kuralları dahi uygulamıyor. Tecrübeli web geliştirme uzmanı ile birlikte tasarlanmış bir web sitesi kullanıcı deneyimi ve mobil uyumlulukla birlikte Google kriterlerini yerine getirdiği için rakiplerine göre daha üstte çıkacaktır.

Günümüzde modern tasarım, mobil uyumluluk ve kullanıcı dostu olan internet sitelerini tercih ediyoruz.

Modern Tasarım: Her gün gelişen teknoloji ile birlikte tasarım ilkeleri de kendini yeniliyor. Eğer internet siteniz bu yeniliği yakalayamıyor ve kullanıcılara göre eski kalıyorsa tercih edilme oranınız düşüyor. Eskiyen internet site tasarımınızla birlikte, web site hızını da bundan etkileniyor. Örneğin Google’ın verilerine göre 5 saniye ve üstü hızla açılan sitelerin tercih oranları %50 gibi büyük oranda düşüyor.

Mobil Uyumluluk: Türkiye’de gün içerisinde mobil kullanıcı sayısı 59 milyon kişi.  Artık iş yerimizde, okulda, evde telefonlarımızla internette geziniyor ve web site tercihlerimizi mobil uyumluluğu olan web sitelerinden yana olan kullanıyoruz. Bundan dolayı web sitemizin mobil uyumlu olması kitlemizle iletişim kurarken son derece önemli.

Kullanıcı Dostu: Bir diğer kural ise internet siteleri kullanıcı dostu olması gerekli. Herhangi bir siteye girdiğinizde pek çok yerden açılan pencereler, sürekli gösterilen reklamlar ve sitenin hızı bizi o siteden soğutan özelliklerin başında geliyor.

Tüm bu teknik ve kapsamlı süreci bir uzman eşliğinde sürdürmeniz gerekiyor. Biz dteks aile olarak yılların getirdiği deneyimimizle, sürecin her adımında yanınızdayız.

  • Yazılım Geliştirme

Web Geliştirme
Hizmeti