%99 ORANINDA VERİ KURTARMA 

Veri Kurtarma Merkezi İstanbul

Veri Kurtarma İstanbul merkezimizde  bilgisayar ve akıllı telefonlarda ki veri kayıplarınız  %99 yüksek başarı oranı ile geri kazandırma hizmeti verilir…Tüm Türkiye geneli hizmet verdiğimiz veri kurtarma hizmetinden yararlanmak için  cihazınzı İstanbul Kadıköy'de bulunan merkezimize göndererek yada firmamızı ziyaret ederek yararlana bilirsiniz.Profesyonel ekibimiz daima hizmetinizde olup,veri kayıplarınız için   bilişim  uzmanlarımız,bilirkişlerimiz gelişen teknolojiye paralel birikimle sizler için dosya kayıplarınızı  kusursuz bir şekilde geri getirmekte başarılıdırlar.Aşağıda bulunan veri kurtarma talep butonunu tıklayarak formu doldurunuz.

Veri Kurtarma Yöntemi Uygulama

Önemli verilerinizi,dosyalarınızı,fotoğraf veya resimlerinizi kaybettmeniz oldukça can sıkıcı olup,ciddi maddi ve manevi olarak olumsuz etkileri olmaktdadır.Veri kurtarma işlemi başlamadan önce bilmenizi isterizki kesinlikle verilerinizi kurtarmak için kendiniz yada yapabilceğini inandığınız birine  deneme yanılma yöntemleriyle işlem yaptırmayınız yada yapmayınız.Veri Kurtarma,dosya kurtarma,resim veya fotoğraf kurtarma işlemi tamamen silinmiş ise bu verileri kurtarmanız cihazınıza göre uzmanlık gerektiren önemli bir işlem olup hata yapıldığında geri dönüşümü yoktur.Veri kurtarma da yapmanız gereken en iyi yöntem yada en iyi uygulama bunu bir uzmana yaptırmaktır.

veri kurtarma merkezi istanbul
Veri Kurtarma Merkezi İstanbul
.

Veri Kurtarma Yazılımı 2018

Windows PC'ler için En İyi 3 Veri Kurtarma Yazılımı

PC sabit diskleri, USB hafıza kartları gibi depolama ortamlarından silinmiş veya kayıp dosyaları kurtarmak için en iyi veri kurtarma yazılımını sizler için seçtik. Veri kurtarma yazılımını seçerken dikkat edilmesi gereken önemli  beş temel bileşen,şunlardır:

1) Veri Kurtarma Güvenlik

2) Veri Kurtama Kalite

3) Veri Kurtarma Yazılımında Kullanım Kolaylığı

4)Veri Kurtarma Yazılım Uyumluğu

5)Veri Kurtarma Teknik destek 

Bu incelemenin bu incelemesinde neden bu beş faktörün önemli olduğunu ele alacağız, ancak testi kazanan ve 2017'de güvendiğimiz en iyi kurtarma programları aşağıda verilmektedir. 

Bu pogramlar yalnızca Windows PC'ler için veri kurtarma yazılımlarıdır. Ayrıca, iPhone'lardan, iPad'lerden veya Android telefonlardan ve tabletlerden dosya kurtarmak için Apple Mac bilgisayar kullanıyorsanız,Apple veri  kurtama yazılım sayfamıza bakınız.. 

Stellar Windows Data Recovery

Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Geniş ,detaylı ve mükemmel desteği sayesinde  Windows Veri Kurtarma Yazılımları arasında tavsiye ettiklerimiz arasında en iyisidir. Herhangi bir NTFS, FAT ve ExFAT tabanlı depolama cihazlarından yaklaşık 300 dosya türünü (Outlook e-postaları dahil) kurtarma özelliğine sahiptir. En iyi yanı, Stellar Phoenix ile bir tarama görüntüsünü kaydedebilir ve devam ettirebilirsiniz.  Bölüm büyükse taramanın tamamlanmasını beklemek  için bilgisayarınızın önünde bekleyerek zaman kaybetmezsiniz Bunun yerine, tarama ilerlemesini kaydedebiliyorsunuz ve istediğiniz zaman tekrar devam edebilirsiniz. Stellar Phoenix, bilgi makaleleri, e-postalar, sohbet mesajları ve telefon görüşmeleri için oldukça iyi destek sunar.

Remo Recover Windows

Remo Recover Windows

En iyi veri kurtarma yazılımı önerilerimiz arasında ikinci sırada olan  bu program, ana arayüzünde listelenen dosyaları,sürücüleri ve fotoğraflarınızı kurtarır.Dijital fotoğraf makinenizin bellek kartından  kurtarmanız gereken belirli ortam dosyalarınızı kurtarmak için kendi sitelerinde teknik özelliklerin ve bilgilerin yer aldığı videolara göz atabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa destek ekibine  e-posta gönderebilir veya hızlı bir şekilde canlı destekten bilgi alabilirsiniz..Özellikle fotoğrafçılar için uygun bir fotoğraf kurtarma programdır.

EaseUs Data Recovery Wizard Pro

EaseUs Data Recovery Wizard Pro

Windows için en iyi kurtarma programlarından biridir. Öncelikle ileri düzey teknik servisler için kullanımı önerilmektedir.