Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme reklamları , anlık bir etki yaratır ve büyük arama motorlarında ilk sayfada çıkmanızı sağlar, bunun   sonucunda markanıza daha geniş bir erişim ve poz vererek potansiyel müşteri edinirsiniz .

Kampanyamız stratejileri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi güncel Ödeme Seçenekleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunarız. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleyerek yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarırız.

Üstün sonuçlarımız, müşterilerimizin işine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış ve tıklama başına ödeme reklamcılığı isteklerini içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesinden kaynaklanmaktadır.

.

Ücretli Arama Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığı aracılığıyla olumlu bir yatırım getirisi elde edin. Para akıllıca harcayın ve en hedefli ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşteriler 'haline getirin. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyan kullanıcıları yeniden etkileşime sokmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz? KPI'ları ve hedeflerinizi hedeflemeyi amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştiririz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka açıklığını, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt kampanyalarını ve marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönettik.

Video Reklamcılık

Biz çevrimiçi reklam uzmanlarıyız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video ilanları oluşturarak rekabet üstünlüğünüzü kazanmanıza yardımcı olmaya hazırdır ..

Ödül kazanan kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyimi var.Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube.

420

Sağlanan PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklamcılık Kampanyası

98

Successful PPC Remarketings

315

Sosyal Reklamcılık Projeleri