Web Design Services

Şirket çevrimiçi varlığın analizi ve denetimi

Başarılı, dijital bir strateji, web sitenizin ve işletmenizin doğru bir analitik kurulumunu temel alır.

Şirket analizinin tamamı

Tam bir şirket analizi ve denetimi, sitenizi ve kampanyanızın sektörünüzü net bir şekilde anlaması için yaptığı araştırmaları içerir. Ayrıca pazarınızdaki mevcut konumunuzu ana rakiplerinize göre belirler.

Kapsamlı bir denetim, web sitenizin performansına yönelik olası tüm engelleri belirler ve düzeltir ve daha geniş dijital pazarlama çabalarınızın temelini oluşturmaya yardımcı olur. Bütün analiz kapsamlı tasarım önerileri, içerik pazarlama stratejileri ve iş ihtiyaçlarınızın ve hedeflerinizin desteğini garanti eden bir plan sunar. Ayrıca, kişiselleştirilmiş pazarlama kampanyalarında önemli bir rol oynayan uygun amaç ve hedefler belirlememize ve tanımlamamıza izin verir.

Effective Web Development Solutions

Çevrimiçi faaliyetleri için hedefler ve hedefler belirlerken müşterilerimiz ile yakın işbirliği içerisindeyiz. Uzman ekibimiz, işletmeniz, müşterileriniz ve rekabetin doğru bir analizi için sektörde test edilmiş çeşitli araçlar, kaynakları ve teknikleri kullanmaktadır. Analizlerimizin ve denetimin sonunda, bulgularımız hakkında kapsamlı bir rapor sunmaktayız; bu raporlar, atılacak bir sonraki adımlar konusunda net ve bilgilendirilmiş öneriler içermektedir.

Devam eden performans stratejisi

Raporlarımızda sunulan bilgiler size eksiksiz bir şeffaflık sağlar ve daha sonra devam etmekte olan performansı optimize eden stratejinizi artırabilir.

Davranışları optimize eden projeler

Kurumsal teknolojiyle davranışları optimize ederken etkili bir şekilde projeler planlayabiliyoruz. Her biri, müşterilerimizin her birinin ticari ihtiyaçlarını ve ticari hedeflerini karşılamak için mümkün olduğunca etkili olacak şekilde uyarlanmıştır.

Effective Web Development Solutions

Gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip denetimi, müşteri denetimi ve etki denetleyicisi analizi sunuyoruz. Ayrıca kişiselleştirilmiş "başarı stratejisi" nin özelliklerine ve işlevlerine öncelik vererek kullanıcılarınızın ihtiyaçlarını anlamak için etkili bir yöntem olan "kişilikler" oluşturuyoruz. Analiz programımızdaki kullanışlı özelliklerden bazıları şunlardır: özel filtreler, otomatik görevler, etkinlik izleme, dönüşüm hunisi görselleştirme, desteklenen dönüşümler, ziyaretçi akış, ters hedef yollar ve şirketinizin gerektirdiği birçok hizmet.

.

21

Analiz edilen şirketler

12

Pazar araştırması

16

İçerik denetimi 

10

Müşteri denetimi 

13

Etkinlik takibi 

15

Sayfa içi analiz