Link İnşası

Link inşası en temel dijital pazarlama sistemlerinden biridir. Ürettiğiniz içeriği linkler sayesinde başka siteler ile paylaşır ve sitenize gelen trafiği arttırırsınız. Sitesiniz görünürlüğü ve ziyaretçi sayısı bu çalışmaların sonunda hızla artacaktır.

Pek çok kişi link inşası çalışması yaparken işin uzmanı ile çalışmadığı için Google kurallarını ihlal ederek site kapanmasına varan cezalar alıyor. Bu yüzden link inşa hizmeti işin uzmanları tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Ekibimizdeki uzmanlarımızla birlikte bu süreci tamamen Google kriterlerine uyarak, imkânsız vaatlerden uzak, güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Link inşası temelde, internet sitelerinin birbirleri ile yaptıkları link alışverişidir. Ürettiğiniz içerikler bir başka web sitesi ile paylaştığınızda sitenize gelen ziyaretçi sayısı artacaktır. Organik olarak artan ziyaretçi sayınızla birlikte Google tarafından daha iyi puana sahip olacaksınız. Yüksek Google puanınızla aramalarda daha üste çıkacak ve daha ulaşılabilir olacaksınız.

Link inşası pek çok sitenin tercih ettiği temel bir pazarlama aracı olsa da son derece dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Pek çok firma Google’ın belirlediği kriterlere uymayarak, yasal olmayan yollar ile bu süreci yönetiyor. Çok kısa bir süre içerisinde pek çok alakasız web sitesi ile yapılan link alışverişi Google tarafından fark edilip cezalandırılıyor. Bu yüzden tüm bu süreci işin uzmanları ile birlikte yürütmelisiniz.

  • Doğal Backlink

Link
İnşası