Web Design Services

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını artırarak site performansını desteklemektedir. CRO ayrıca web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları artırma, tıklama oranları ve diğer tanımlanmamış hedeflere yardımcı olur

Dönüşüm oranı sonuçları, çalıştırdığınız her trafik kaynağı ve kampanyadan elde edilen ROI'yi de etkiler; dolayısıyla dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, yatırım getirinizin o kadar iyi olacağı anlamına gelir.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak sayısal pazarlamanın neredeyse her yönünü geliştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelere bağlıdır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu yolla, bugün dört yıl sonra yepyeni bir web sitesi inşa etmeye karar verdiyseniz bile, şu an devam eden tüm testlerin sonuçlarını elinde tutup kullanabiliyor olursunuz. Bilgiler yine de bir sonraki girişiminiz için faydalı en iyi uygulamaların bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A / B Bölünmüş Test

Daha İyi Web Sitesi Yatırım Getirisi 

İşbirliğimizin başlangıcında etkili iletişimin gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir "test yolu" oluşturmamızı sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı geliştirme, titiz testler ve titiz raporlama yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz, müşteri katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle nasıl etkileşime girdiğini ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Ziyaretçileri sitenizde onlardan istediklerinizi yapmasını sağlamanıza yardımcı olur, ekibimiz sitenizi optimize etmeye yardımcı olur ve dönüşüm oranları artırmaya ve işiniz için uzun vadeli başarılı bir CRO stratejisi sağlamaya hazırdır.

21

CRO

15

Tasarım Güncelleme

9

Uygulama Geliştirme 

17

A / B Bölünmüş Test

6

Web Sitesi Akışı Yeniden Tasarımı

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları alabilmek için verileri toplamak ve görselleştirmek için endüstrideki en iyi araçları kullanmaktadır. Ayrıca, yerinde bir test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemenize veya değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO tekniklerini, A / B bölme testi, çok değişkenli testi ve site düzeninde, yakınlık, renk, alan ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdaki bilgilerin hangi birleşiminin en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar, bu bilgilerin tümünü kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçların alınmasını sağlıyoruz. Ekibimiz sürekli olarak web sitenizin tüm yönlerini test edecek ve geliştirecek, ziyaretçilerinizin daha fazlasını dönüştürülen müşterilere dönüştürmek için neyin işe yaradığını ve neyin işe yaramayacağını kontrol edecektir (ve tekrar denetleyecektir).