Seo Uzmanı DTeks Arama Motoru Optimizasyonu

Google ve diğer arama motorlarının belirlediği bazı kriterler vardır. Arama motoru optimizasyonu uzmanı ile tüm bu kriterleri Google’a uygun bir şekilde gerçekleştirdiğinizde, siteniz rakiplerinize göre Google’da daha üst sayfalarda çıkacaktır. Tüm bu çalışmaların sonucunda, potansiyel müşterilerinizin sizi nasıl bulacağını belirlemiş olacaksınız. Trafiğiniz artarken, potansiyel müşterilerinize rakiplerinizden önce ulaşacaksınız.

Google, Bing, Yandex gibi arama motorları kullanıcılar web sitenize daha rahat ulaşabilsin diye bazı kurallar ve düzenlemeler getirmiştir. Arama motoru optimizasyonu uzmanı ile yapacağınız bu düzenlemeler web sitenizi Google aramalarında daha üste çıkartacaktır.

-Anahtar Kelime: Belirlediğimiz anahtar kelimeler sayesinde, potansiyel müşterilerimiz web sitelerimizi çok daha kolay bulabiliyor. Buna ek olarak rakiplerinizin anahtar kelimelerini öğrenebilir, müşterilerini onlardan daha önce iletişim kurabilirsiniz.   

-Link inşası: İnternette web sitelerinin birbirleri ile yaptıkları link alışverişi onların Google puanlarını yükseltecektir böylece daha üst sıralarda kendinize yer bulabilirsiniz. Fakat link inşası konusunda pek çok farklı mit ve asılsız söylenti vardır. Eğer bu süreci bir uzman yardımı ile yönetmediğiniz durumlarda Google’dan site kapatma sürecine kadar giden cezalar alabilirsiniz.

Tüm bu içerisinde bolca miti barındıran teknik süreci yıllarını bu işe adamış, başarılı uzmanlarla birlikte yönetmeniz için biz burdayız. İnternet sitenizin yükselişinin keyfini çıkartırken, aylık, günlük ve haftalık raporlama sistemimizle birlikte bu süreci şeffaf bir şekilde takip edebilirsiniz

  • Yüksek Deneyim
  • Ekip Çalışması
  • Raporlama
  • Memnuniyet

Seo Uzmanı İstanbul ekibimizle birlikte, Google ve diğer arama motorlarının belirlediği son kriterlere uygun, güvenilir, deneyimli ve müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Link İnşası

Pek çok kişi link inşası çalışması yaparken işin uzmanı ile çalışmadığı için Google kurallarını ihlal ederek site kapanmasına varan cezalar alıyor. Bu yüzden link inşa hizmeti işin uzmanları tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde yapılmalıdır. Ekibimizdeki uzmanlarımızla birlikte bu süreci tamamen Google kriterlerine uyarak, imkânsız vaatlerden uzak, güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hack ve paralı linklerden uzak durarız. Link değişimi (hangi devirde yaşıyoruz tarih oldu) Amaç sitenizi tanıtırken kaliteli sitelerden de link almak olsun..

İçerik Pazarlama Stratejisi

İçerik pazarlaması, belli bir kitle için oluşturulmuş içeriklerin, anahtar kelimeler sayesinde kitleye ulaştırılması ve kitleyi harekete geçiren bir pazarlama stratejisidir. Deneyimli içerik editörlerimizle birlikte üreteceğimiz içerikleri kullanıcılarınızla buluşturarak aranızda iyi bir iletişim geliştirmeyi hedefliyoruz.Oluşturduğunuz içerikle birlikte müşteri kitlelerinize başarılı bir şekilde içerik sunabilir böylece onlara çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Yaratacağınız kaliteli içeriklerle web sitenizi, sosyal medya araçlarınızın etkileşimini yükseltirken, e-mail pazarlama ile yeni kitleler yakalayabilirsiniz.

Yerel SEO

Eğer işletmeniz yerel müşterileri hedefliyorsa, yerel seo çalışmaları ile sitenizin ve işletmenizin görünürlüğünü arttırabilirsiniz. Lokal seo servisleri ile birlikte müşterileriniz, en yakınındaki işletmeyi rahatlıkla bulabilir. Örneğin sitemizi ararken kullandığınız anahtar kelimelerle bizi kolaylıkla bulabildiniz. ‘’Seo İstanbul’’ ya da ‘’İstanbul Seo’’ Tüm bu çalışmamalarımız sonrasında lokasyonunuzda yapılan aramalarda en üst sayfada çıkın. Adres, telefon ve web site bilgilerinizle daha kolay ulaşılabilir olun.

Web Geliştirme

Web siteleri işletmelerin dijital yüzüdür. Gelişen dünya ile birlikte artık pek çok işletmenin web
sitesi var. Fakat çoğu web sitesi uygulanması gereken; tasarım, kullanıcı dostu olma, mobil
uyumluluk gibi en temel kuralları dahi uygulamıyor. Tecrübeli web geliştirme uzmanı ile
birlikte tasarlanmış bir web sitesi kullanıcı deneyimi ve mobil uyumlulukla birlikte Google
kriterlerini yerine getirdiği için rakiplerine göre daha üstte çıkacaktır.

Achieved

Loaded

Done

Word Press Desteği

WordPress dünyanın önde gelen web yazılımlarından. İçeriğinde barındırdığı özel temalar, ücretli eklentiler ve daha pek çok detayı bünyesinde barındıran bir sistemdir. WordPress ile basit bir blogtan, bir e-alışveriş sitesine kadar geniş yelpazede pek çok iş modeli geliştirebilirsiniz. Tüm bu süreç mutlaka bir Word press uzmanı ile birlikte yönetilmelidir.

Google Seo
Hizmeti